Особливості нерухомості у Болгарії

+380 677 71 50 62
Особливості нерухомості у Болгарії
Особливості нерухомостіУ відповідність з болгарським законом, іноземні фізичні та юридичні особи користуються рівними правами на придбання нерухомості з громадянами Болгарії. У Болгарії іноземні фізичні та юридичні особи можуть набувати житлову або комерційну нерухомість, а також ділянки землі під будівництво.
 
Однак існують деякі обмеження, які стосуються низки земель і об'єктів. Для того, щоб купити землю під будівництво або ж будинок із земельною ділянкою, бажано спершу оформити юридичну особу. Іноземна фізична особа не володіє правами на придбання земельної ділянки і території під будинком. Однак фізична особа може взяти цю землю в оренду на досить довгий термін. Ще один варіант - оформлення придбаною будівлі на фізичну особу, а прилеглої землі на юридичне. Юридичні ж особи можуть купити будинок і земельну ділянку в Болгарії без будь-яких юридичних проблем.
 
Іноземці не можуть бути власниками сільськогосподарських земель, лісів, ділянок землі в національних парках і пам'яток культури. Клієнт може взяти ці землі в оренду. Обмежень по площі в цьому випадку не існує. Орендувати земельну ділянку можна на 4 і більше років.
 
Зазвичай при будівництві будинків Болгарії основою будівлі закладається каркас з монолітного залізобетону. Зовнішні стіни будівлі, а також внутрішні перегородки зводяться з цегли або блоків різного виду пінобетону. Іноді спорудження внутрішніх стін будинків виконується з гіпсокартону, всередині такі стіни заповнюються мінеральною ватою. Теплий, м'який клімат (температура на узбережжі взимку рідко опускається нижче -5 градусів за Цельсієм) дозволяє при будівництві в Болгарії зводити стіни товщиною в одну цеглину. При будівництві найчастіше використовуються цеглини болгарського, грецького або італійського виробництва.
 
Зовні будівлі утеплюються плитами з пінополістиролу, а зверху кріпиться арматурна сітка, після чого стіни штукатурять, фарбують або обробляють деревом і каменем. Дах традиційно при будівництві будинків і квартир в Болгарії покривається черепицею.
 
З внутрішнього боку стіни і стеля обшиваються листами гіпсокартону і штукатуряться, у ряді випадків штукатурку кладуть безпосередньо на цеглу. Після чого стіни фарбують або обробляють декоративними матеріалами (пробка, рідкі шпалери і т.д.). При будівництві зазвичай використовують пластикові вікна (подвійний склопакет) або в більш дорогих варіантах дерев'яні склопакети. Підлога укладається керамічною плиткою або ламінованим паркетом. Натуральний паркет використовується рідше.
 
 
Ванну кімнату обробляють фаянсовою плиткою, встановлюються сантехніка - раковина, унітаз, душ або душова кабіна. Ванни, встановлюються рідко, для житлових будинків в Болгарії це нехарактерно.
 
Міжкімнатні двері виконуються з МДФ. Вхідні двері робляться більш міцними і як правило обшиваються металевим листом. Електрика в квартирах Болгарії монтується «під ключ», крім проводки встановлюються розетки, вимикачі та світильники.
 
Централізоване гаряче водопостачання є лише в деяких великих містах. Для забезпечення подачі гарячої води у ванних кімнатах встановлюються електричні бойлери. Центральне опалення в будинках і квартирах також є тільки у великих містах. Для опалення житлових приміщень в кімнатах ставлять кондиціонери або електричні конвектори. У квартирах, як правило, встановлюється домофон, підводяться телефонні та телевізійні кабелі.
 
За розпорядженням влади Болгарії будівництво в курортних  зонах заборонено з 15 травня по 15 жовтня. Зведення будівель йде досить швидко. Наприклад, п'ятиповерховий будинок на 20 квартир зводиться «під ключ» всього за 9 - 10 місяців. На етапі будівництва покупець, який уклав договір, може внести зміни в планування і вибрати оздоблювальні матеріали.
 
До особливостей планування квартир в Болгарії ставляться великі балкони (на узбережжі вони зазвичай більше 3-х кв.м), невеликі спальні (9-15кв.м) і відсутність окремої кухні (вона зазвичай поєднується з вітальнею).
 
Інша важлива особливість нерухомості в Болгарії - це розрахунок площі приміщень. Зовнішній периметр квартири (включаючи внутрішні стіни, підсобні приміщення і балкон!) - Це чиста площа квартири (A1). Загальні частини всієї будівлі: під'їзди, сходові майданчики і прольоти, горища, фойє, фасадні стіни, коридори діляться пропорційно на кількість приміщень - частина, падаюча на кожну квартиру, в середньому становить від 8% до 20% площі квартири і називається ідеальні (або загальні ) частини (A2). Склавши докупи A1 + A2 = S, ми отримаємо загальну площу квартири (S), від якої і розраховується вартість. Підбираючи квартиру, необхідно враховувати цей фактор.
 
Подобные статьи
13/02/2015 Ціни на нерухомість в Болгарії
Ціни на нерухомість в Болгарії обумовлюються наступними факторами: • розташування: віддаленість від моря (1,2,3 лінія або далі), престиж самого регіону або курорту, близькість до заповідних зон, інтенсивність забудови в даній місцевості і т.п., • якість будівництва: використовувані матеріали і відповідність...
13/02/2015 Процедура купівлі нерухомості в Болгарії
    Процес купівлі нерухомості в Болгарії нескладний і виглядає наступним чином.   1. Перший і важливий етап при купівлі нерухомості - визначити мету купівлі. Одна справа коли Ви купуєте нерухомість в Болгарії з метою інвестиції, інша - для відпочинку або постійного проживання. Вибираючи нерухомість ...
13/02/2015 Податки на нерухомість і нотаріальні такси в Болгарії
Коли об'єкт нерухомості буде готовий для оформлення права власності / підготовлені всі необхідні згідно Болгарського законодавства документи / і клієнт оплатив всі суми за попереднім договором, приступаємо до нотаріального оформлення квартири у власність. Воно відбувається в конторі Нотаріуса в районі районного суд...
27/04/2015 Де купується нерухомість
Найчастіше купується нерухомість у Болгарії на узбережжі. Нерухомість в Болгарії на березі Чорного моря  найчастіше купують для власного відпочинку. Деякі замислюються про здачу куплених будиночків, котеджів або апартаментів в оренду іншим туристам. Є й такі, хто вибирає берег Чорного моря для постійного проживанн...
18/03/2015 Щорічні витрати після купівлі
Щорічні платежі після купівлі нерухомості складаються з оплати річних податків та індивідуальних експлуатаційних витрат:   1. Щорічні податки - Податки в Болгарії вважаються одними з найнижчих в Європі   У Болгарії власники нерухомості виплачують 2 щорічних податку (якщо власник здає нерухомість в оренду,...
16/09/2015 Нерухомість в Болгарії
...
banner
banner
banner
banner
banner
Поездка в Болгарию
Скачайте бесплатный каталог
Руководство покупателя
Обратный звонок
Новости