Покупка і оренда машини в Болгарії

+380 677 71 50 62
Покупка і оренда машини в Болгарії
Покупка і оренда машини в БолгаріїКупівля автомобіля в Болгарії
 
Іноземні громадяни можуть придбати автомобіль в Болгарії при наявності зареєстрованої юридичної особи в країні (докладніше про можливості її відкриття Ви можете прочитати в розділі "Бізнес" на нашому сайті). При покупці автомобіля в лізинг, необхідно щоб фірма була зареєстрована не менше 2-х років, вона повинна здійснювати діяльність і грошові кошти фірми повинні покривати внески за лізинг. Якщо ж у вас є можливість придбати автомобіль без оформлення кредиту, у такому випадку термін давності фірми не має значення, а також вона може бути з нульовим балансом.
 
Оформлення у власність
 
При оформленні автомобіля у власність укладається письмовий договір з нотаріально завіреними підписами сторін. Власність можна оформити двома способами - укласти договір купівлі-продажу (або заміни) або договір дарування. Підписи сторін можна завірити у будь-якого нотаріуса незалежно від району його дії. Продавцем виступає власник автомобіля, який досяг повноліття.
 
 
Необхідні документи:
1. Договір купівлі-продажу автомобіля.
2. Документ, що засвідчує право власності продавця (наприклад, договір про оформлення права власності на автомобіль) та свідоцтво про реєстрацію.
3. Посвідчення про страхову вартість, видане страховою компанією.
4. Декларація про громадянство і цивільний стан. Якщо продавцями є подружжя, вони подають загальну декларацію.
5. Документ про сплату місцевого податку за ст. 44 Закону про місцеві податки і збори. Оплатити податок і подати декларацію слід в територіальній податковій службі за місцем проживання / місцем реєстрації юридичної особи. Ставка податку становить 2% від страхової вартості автомобіля. Зазвичай податок оплачує покупець.
6. Документ про сплату щорічного податку на автомобіль продавцем до передачі у власність згідно ст. 52 Закону про місцеві податки і збори.
7. Якщо в угоді бере участь юридична особа - посвідчення про актуальний стан, судове рішення про реєстрацію.
 
Після оформлення автомобіля у власність необхідно протягом двох місяців надати в реєстраційну службу за місцем проживання копію договору купівлі-продажу для отримання нового свідоцтва про реєстрацію та сплатити транспортний податок і подати декларацію за ст. 54 Закону про податки і збори в територіальній податковій службі за місцем проживання / або за місцем реєстрації юридичної особи протягом двох місяців з моменту придбання автомобіля.
 
Реєстрація автомобіля
 
Перелік необхідних документів при реєстрації транспортного засобу:
1. Заява про реєстрацію; для юридичних осіб - з підписом і печаткою фірми та копія картки Булстат з двох сторін
2. Талон техогляду ТЗ
3. Документ про власність: митна декларація - копія в 2-х прим .; рахунок-фактура і договір купівлі-продажу від фірми імпортера - копія в 2-х прим.
4. Квитанція про сплату держмита ТС
5. Страховка Цивільної відповідальності
6. При реєстрації автомобіля на юридичну особу необхідно пред'явити рішення суду про реєстрацію фірми, а також довіреність та копію довіреності від фірми (з печаткою та вх. номером), якщо ж документи подає засновник, то він повинен пред'явити і свій паспорт.
 
Оренда автомобіля
  Обов'язкові умови:
• Мінімальний вік водія для оренди автомобіля-21 рік
• Водійські права
• Посвідчення водія міжнародного зразка
• Водійський стаж не менше 2 років.
• Мінімальний термін оренди: 24 години.
 
Для оформлення договору оренди потрібні паспорт, водійське посвідчення, дійсне для відповідної категорії автомобіля, і зворотна застава. Сума забезпечення за автомобіль може бути заблокована на кредитній карті. Якщо такої немає, потрібно залишити заставу в розмірі 400-1500 євро на той випадок, якщо клієнт самостійно не заплатить штраф за порушення правил дорожнього руху або не поверне машину. Після повернення з поїздки, якщо ніяких порушень не було, ця сума повертається.
 
Вартість оренди за добу коливається від 20 до 120 євро, залежно від цінової категорії автомобіля і конкретної компанії.

У вартість прокату входять: повне страхування Каско і страхування цивільної відповідальності, вінетка (талон про сплачені міжміських і дорожніх такс), обмежене покриття проти збитку і угону.

Паливо не входить у вартість оренди. Автомобіль надається і повертається з повним баком. За повернення автомобіля з неповним баком палива додатково оплачується 1,5 євро / л. за відсутню кількість літрів.
 
Договір оренди
 
Перед підписанням договору з фірмою-прокатником слід його прочитати. Не треба ставити підпис під пунктами, які Вам не зрозумілі - уточніть ці пункти договору у співробітника прокатної компанії. При поверненні автомобіля перевірте, чи є відмітка на договорі, що автомобіль зданий в тому ж стані, що і при отриманні, і до Вас не мають матеріальних претензій.
Настійно рекомендується зберегти останню копію договору оренди для дозволу наступних спірних ситуацій.
Уточніть, який тип палива передбачений для даного автомобіля (етилований бензин, неетилований бензин або дизель) і заправляйте його тільки цим паливом. Заправка автомобіля невідповідним паливом може привести до поломки, вартість якої необхідно буде відшкодувати прокатної компанії.
Вартість оренди визначається по 24-годинному тарифу. При запізненні повернення більш ніж на 1 годину, сплачується наступний день оренди. Доставка або повернення автомобіля за межами центру міста або в аеропорті оплачується додатково.
Екстрені телефони: дорожня допомога - 146, поліція - 166, швидка допомога - 150, пожежна охорона - 160.
 
Подобные статьи
27/04/2015 Медичне обслуговування в Болгарії
Сучасна система обов'язкового медичного страхування ("здравне осігуряване") регламентується відповідно до закону про медичне обслуговування ("Закон за здравното осігуряване"). Система обов'язкового медичного страхування створена як державна монополія. Після минулих в країні реформ більшість ...
13/02/2015 Митні правила та Болгарії
Митні правила підрозділяються на ввезення товарів з країни Європейського Союзу та на ввезення товарів з країн, що не входять в Європейський Союз.   Особистий багаж осіб, які в'їжджають в Болгарію з країн, які не є членами ЄС, звільняється від ввізного митного податку за умови, що ввезення таких товарів є нек...
13/02/2015 Пенсія в Болгарії
Між Україною і Болгарією існує договір, за яким ви можете отримувати свою українську пенсію в Болгарії. Пенсіонери в Болгарії мають особливий статус. Саме для цієї категорії громадян в країні діє спрощений режим отримання посвідки на проживання. Крім того, відносно дешева нерухомість, низька вартість життя, близька кул...
13/02/2015 Освіта в Болгарії
Освітня система має наступну структуру: дошкільна, основна (початкова і прогімназійна), середня та вища освіта.   Шкільна освіта в Болгарії регулюється «Законом про народну освіту» (Закон за народната просвіта). Тривалість навчального року з 15 вересня по 15 червня. Навчальний рік ділиться на 2 піврі...
13/02/2015 Страхування нерухомості в Болгарії
Після придбання нерухомості одним з найбільш важливих кроків для її збереження є страхування від безпосереднього пошкодження будівлі, від впливу природних і атмосферних явищ, від злодійства, нанесення збитку від неправомірних дій третіх осіб і т. п.   Наша компанія від імені та за рахунок клієнта пропонує укласт...
13/02/2015 Витрати покупців нерухомості в Болгарії
Болгарія  відноситься до країн Європи, де найнижчі податки на нерухоме майно.   Податки, пов'язані з придбанням нерухомості   Податок на придбання нерухомості - 2-3% від суми матеріального інтересу - розраховується або від продажної вартості або від розміру податкової оцінки. За базу розрахунку б...
13/02/2015 Корисна інформація
...
banner
banner
banner
banner
banner
Поездка в Болгарию
Скачайте бесплатный каталог
Руководство покупателя
Обратный звонок
Новости