Де купується нерухомість

+380 677 71 50 62
Де купується нерухомість
Найчастіше купується нерухомість у Болгарії на узбережжі. Нерухомість в Болгарії на березі Чорного моря  найчастіше купують для власного відпочинку. Деякі замислюються про здачу куплених будиночків, котеджів або апартаментів в оренду іншим туристам. Є й такі, хто вибирає берег Чорного моря для постійного проживання.
 
Прибережну територію Болгарії можна розділити на північну і південну. На півночі знаходиться найбільше морське місто Варна і прилеглі курорти - Албена, Золоті Піски, Св. Костянтин і Олена. На півдні Бургас з курортом Сонячний Берег, містом-музеєм Несебр, Поморіє, Созополь, Царьов, Святий Влас та іншими невеликими поселеннями. Цей розподіл не тільки географічний, а й ціновий: нерухомість на півночі дорожче. Причин на це декілька: «північні» курорти користуються давньою популярністю і їх інфраструктура розвинена краще. До того ж вони розташовані близько від Варни - другого за розміром міста Болгарії.
 
Самий великий курортний комплекс Болгарії - Сонячний Берег - лідирує по продажах нерухомості: тут відбувається одна п'ята всіх продажів на узбережжі. Він розташований в 42 км на північ від Бургаса і в 90 км від Варни. Курорт знаходиться всередині невеликої затоки, а його північну частину закриває гірський масив Стара-Планіна. Цей курорт удостоєний міжнародної нагороди "Синій Прапор", за доведені екологічні переваги Чорноморського узбережжя Болгарії. Пляж простягається на 8 кілометрів і досягає 60 метрів завширшки. Цей курорт вибирають любителі активного і молодіжного відпочинку: курорт велика різноманітність водних видів спорту: водні лижі, віндсерфінг, водні парашути, дельтаплани, яхти, катери, "банани" і "джети"; любителів "земних" видів спорту порадують відкриті тенісні корти, баскетбольні та волейбольні майданчики, пляжний волейбол, міні-гольф, кегельбан, боулінг, велосипеди, кінна база з породистими кіньми, стрільба з лука. Умови тут також сприятливі для відпочинку з дітьми (дрібне море і наявність всіляких розваг); за рахунок будівництва, яке розгорнулося в останні роки, ціни на нерухомість тут одні з найнижчих.
 

Курорт, який розташувався біля підніжжя гір- Святий Влас також стає все більш популярним серед покупців. Його вибирають як для відпочинку, так і для постійного проживання. Курорт також знаменитий своїм унікальним корисним повітрям - комбінацією гірського і морського. За результатами 2010 року тут реалізовано 15% продажів від загального числа угод по узбережжю. Святий Влас розташувався в п'яти кілометрах від курорту Сонячний берег, в мальовничому містечку з видом на старовинне барвисте місто Несебр. Пляж, довжиною в півтора кілометра відрізняється наявністю якоїсь подібності заток і бухт. Курорт почав активно розвиватися в останні роки, ставши альтернативою більш гамірному і людному Сонячному Берегу.
 

Затишний і комфортабельний курортний комплекс Еленіте знаходиться в 9 км на північ курорту Сонячний Берег, у підніжжя гори Стара Планіна, що захищає селище від холодних вітрів з півночі, завдяки чому тут дуже м'який і теплий мікроклімат. Тим, хто шукає спокійне, тихе, мальовниче місце для комфортного відпочинку з сім'єю, цей курортний комплекс є ідеальним місцем.
 

Старовинне місто Несебр - це, мабуть, головна визначна пам'ятка узбережжя Болгарії. Несебр знаходиться на маленькому мальовничому півострові, в 3 кілометрах на південь від курортного комплексу "Сонячний берег", в 38 км на північний схід від Бургаса і в 100 км на південь від Варни. Один з найдавніших міст Європи, з 1983 року занесений до світового списку пам'яток культури ЮНЕСКО. Несебр це насамперед морське місто. Несебр - наступник стародавнього фракійського поселення, заснованого у другому столітті н.е., з 510 р н.е. він був перетворений на грецьку колонію, греки назвали його Месембрія. З 11 століття слов'янське ім'я Несебр стали використовувати разом з оригінальною назвою Месембрія. З північної сторони місто майже злилося з курортом Сонячний Берег, а з південя - з містечком Равда (де все активніше розвивається нове будівництво). В першу чергу Несебр приваблює покупців своєю історією і традиційною архітектурою. Крім того, місто підходить і для постійного проживання. За минулий 2010 рік тут скоєно 16% угод від загального числа продажів на узбережжі.
 

Міста Бяла і Обзор позначилися на ринку нерухомості Болгарії зовсім недавно. Спочатку невеликі житлові містечка поступово стають об'єктом інтересу покупців, і в 2010 році тут зареєстровано 13% угод від загального числа продажів на узбережжі. Причина в тому, що тут відсутній масовий туризм, збереглися найчистіші природні пляжі і низькі ціни, орієнтовані на місцеве населення. Та й розцінки на нерухомість поки залишаються дуже навіть доступними! Бяла знаходиться на маленькому мальовничому півострові, в 50 км. на південь від Варни і Варненського аеропорту.
 

Обзор - це містечко, де дивним і чарівним чином поєднується ліс і море. Курорт Обзор має одну з найдовших і великих берегових ліній в Болгарії. Вона становить близько 7 кілометрів
 
Як і раніше популярна нерухомість в місті Варна, особливо серед тих, хто планує постійне проживання або цілорічну здачу в оренду. Варна - це не тільки важливий промисловий, економічний і культурний центр Болгарії, але і її морська і туристична столиця. Варна - друге за величиною місто в країні.
 
Курорт Святий Костянтин і Олена (найстаріший в Болгарії) також залишається одним з улюблених місць покупців – за рахунок близькості до Варни він підходить для постійного проживання, а завдяки гарячим мінеральним джерелам оздоровчий відпочинок тут можливий протягом всього року. Даний регіон також в лідерах за кількістю угод - 14% від загального числа продажів на узбережжі.
 
Все більший інтерес спостерігається і до старовинного міста Созополь, адже він, також як і Несебр, багатий історією та спадщиною. Созополь знаходиться на маленькому мальовничому півострові, в 33 км. на південь від Бургаса і 38 км. від Бургаського аеропорту. Розташований на півдні країни (де літній сезон триває в середньому на 2 тижні більше), в оточенні заповідних лісів і найчистіших пляжів, Созополь з кожним роком приваблює все більше туристів і покупців. Тут відбулося 11% угод від загального числа продажів.
 
Стабільна зацікавленість покупців до курорту Золоті Піски. Розташований на території заповідника, він вважається одним з найзеленіших і престижних місць відпочинку. І є одним з найбільш вигідних регіонів для інвестиції в нерухомість і її подальшої здачі в оренду. Курортний комплекс розташований в 18 км на північ від міста Варнa, в національному парку "Золоті піски". Своєю назвою курорт зобов'язаний широкому (більше 100 метрів в ширину) пляжу з дрібним золотистим кварцовим піском, простягнувся на 4 кілометри. За охорону екології цих дивовижних місць Золоті Піски отримали міжнародну нагороду "Синій прапор".

Наші клієнти вибирали і інші невеликі містечка біля моря, які підходять для спокійного відпочинку або проживання. Це Балчик, Ахелой, Приморсько, Поморіє, Царьов, Кітен, Равда, Чорноморець і інші регіони. Але з упевненістю можна сказати наступне: що б Ви не шукали, який б бюджет не планували для покупки, Дрійм Хоум знайде відповідні саме Вам регіони та об'єкти на узбережжі Болгарії!
Подобные статьи
15/04/2016 Особливості нерухомості у Болгарії
У відповідність з болгарським законом, іноземні фізичні та юридичні особи користуються рівними правами на придбання нерухомості з громадянами Болгарії. У Болгарії іноземні фізичні та юридичні особи можуть набувати житлову або комерційну нерухомість, а також ділянки землі під будівництво.   Однак існують деякі об...
13/02/2015 Ціни на нерухомість в Болгарії
Ціни на нерухомість в Болгарії обумовлюються наступними факторами: • розташування: віддаленість від моря (1,2,3 лінія або далі), престиж самого регіону або курорту, близькість до заповідних зон, інтенсивність забудови в даній місцевості і т.п., • якість будівництва: використовувані матеріали і відповідність...
13/02/2015 Процедура купівлі нерухомості в Болгарії
    Процес купівлі нерухомості в Болгарії нескладний і виглядає наступним чином.   1. Перший і важливий етап при купівлі нерухомості - визначити мету купівлі. Одна справа коли Ви купуєте нерухомість в Болгарії з метою інвестиції, інша - для відпочинку або постійного проживання. Вибираючи нерухомість ...
13/02/2015 Податки на нерухомість і нотаріальні такси в Болгарії
Коли об'єкт нерухомості буде готовий для оформлення права власності / підготовлені всі необхідні згідно Болгарського законодавства документи / і клієнт оплатив всі суми за попереднім договором, приступаємо до нотаріального оформлення квартири у власність. Воно відбувається в конторі Нотаріуса в районі районного суд...
18/03/2015 Щорічні витрати після купівлі
Щорічні платежі після купівлі нерухомості складаються з оплати річних податків та індивідуальних експлуатаційних витрат:   1. Щорічні податки - Податки в Болгарії вважаються одними з найнижчих в Європі   У Болгарії власники нерухомості виплачують 2 щорічних податку (якщо власник здає нерухомість в оренду,...
16/09/2015 Нерухомість в Болгарії
...
banner
banner
banner
banner
banner
Поездка в Болгарию
Скачайте бесплатный каталог
Руководство покупателя
Обратный звонок
Новости